Tudi v letošnjem letu smo Društvo za Celiakijo Podružnica Celje sodelovali pri projektu DNEVI ZDRAVJA V CELJU, ki ga organizira MOC. Prireditev je bila v soboto, 8. Aprila 2017 v Celju. Prireditev se je odvijala  v samem mestnem jedru Celja. Dva člana društva za celiakijo, Majda Jurše in Vladimir Jurše, sta bila prisotna na stojnici društva za celiakijo. Ves čas sta dajala informacije vsem obiskovalcem prireditve, glade društva in bolezni celiakije ter brezglutenske diete. Obiskovalcem sta razdelila nekaj gradiva in ponudila brezglutensko pecivo, ki sta ga imela za pokušino s seboj. Na stojnici se je oglasilo preko 100 obiskovalcev, nekateri so se podpisali  na listo prisotnosti, teh je bilo 57, med njimi je bilo 15 članov društva.

DSC 0520

Kontakt

  This email address is being protected from spambots. You need JavaScript enabled to view it.
  +386 (0)2 300 63 50
  +386 (0)2 300 63 51
  Ljubljanska ulica 5 | 2000 Maribor

Delovni čas pisarne SDC
Pon - Pet: od 09.00 do 13.00
Pisarna zaradi bolniške odsotnosti deluje omejeno.
 

Povežite se z nami