Dobili smo se ob 9. uri pred gasilsko kulturnim domom na Sladki Gori. Pohod je potekal po obronkih Sladke, Dolge in Zbelovske Gore. Hoje je bilo približno 6 ur.

Pot nas je vodila po neokrnjeni naravi, pretežno po gozdnih in zatravljenih poteh. Ogledali smo si, dve cerkvi, slikarsko razstavo, 2 kmetiji, eno kmetijo ki se ukvarja z zelišči in eno, ki je ekološka. Pogledali smo si izvir pitne vode - Biser iz božje zakladnice. Proti koncu poti smo se ustavili v Gorci Jurše, kjer so nas postregli z brezglutensko hrano. Pohod smo zaključili ob 17.00 uri pri domu krajanov in gasilcev na Sladki Gori, kjer smo ga zjutraj začeli. Pohoda se je udeležilo 25 pohodnikov, od tega je bilo 22 članov društva ali njihovih zakonitih zastopnikov.

DSC 0613

 

 

 

Kontakt

  This email address is being protected from spambots. You need JavaScript enabled to view it.
  +386 (0)2 300 63 50
  +386 (0)2 300 63 51
  Ljubljanska ulica 5 | 2000 Maribor

Delovni čas pisarne SDC
Pon - Pet: od 09.00 do 13.00
Pisarna zaradi bolniške odsotnosti deluje omejeno.
 

Povežite se z nami