Novoletno srecanje SDC podruznica celje bowling 3V nedeljo, 14. decembra smo se ob 15. uri zbrali v Planetu TUŠ. Srečanje je bilo družabne vsebine. Za začetek so deklice plesne skupine Superstar iz Celja zapele in zaplesale. Sledila sta kratka nagovora vodje celjske podružnice in predsednika Slovenskega društva za celiakijo Roberta Letnarja.

V nadaljevanju je bila pogostitev z obloženimi kruhki in pecivom, ki ga je spekla Majda Jurše. Od 16. ure naprej so bile rezervirane 4 bowling steze za naše člane. Vsi so člani pa so dobili že z vabilom domov bon za obisk katerekoli kinopredstave v tistem popoldnevu.

Po bowlingu in kinu so se člani še okrepčali s sladkarijami in prijetnega druženja je bilo konec.