Volilna skupscina SDC podruznice Celje 5Dne 1.2.2014 smo se v predavalnici Thermane Laško srečali na redni letni skupščini podružnice Celje.

Prisotne člane (49) je vodja skupščine g. Robert Letnar seznanil z delom v lanskem letu. Med drugim je ga. Janja Košuta Špegel podala poročilo o delu SDC Podružnice Celje za leto 2013, ga. Katarina Malgaj pa finančno poročilo za leto 2013. Vsa poročila so bila soglasno sprejeta. Ker je ga. Janja košuta Špegel podala odstopno izjavo, smo imeli volitve za novega predsednika/predsednico podružnice Celje.

Predsednica SDC podružnice Celje je postala ga. Majda Jurše.

Ga. Janja Košuta Špegel pa ostaja aktivna članica predsedstva podružnice. Sprejeli smo tudi finančni načrt in plan dela za leto 2014. Po skupščini je sledilo zanimivo predavanje ge. Sanje Lončar z naslovom Prebava pri celiakiji.

Srečanje smo zaključili z večerjo v restavraciji hotela Thermane Laško.