Tecaj peke brezglutenskega kruha 1Tudi tokrat je pri podružnici za Gorenjsko tečaj peke kruha potekal v Biotehniškem centru Strahinj. Kruh je zlasti v začetku uvajanja v brezglutensko dieto težko pripraviti. Tako starejši člani, ki so nadgrajevali znanje in  izvedeli kakšno zanimivo informacijo, kot novi člani, ki izkušnje pri peki še pridobivajo, so z veseljem prisluhnili navodilom, kako pripraviti okusen in obstojen brezglutenski kruh in so pod vodstvom g. Gregorja Žagarja pripravili več vrst kruha,  ki so vsi zelo dobro uspeli. Ob druženju in degustaciji  pa so člani ugotovili, da so tudi dobrega okusa ter  med seboj podelili kakšno izkušnjo oz. nasvet.  Ob koncu tečaja so se člani posladkali še s tiramisujem.

Kontakt

  This email address is being protected from spambots. You need JavaScript enabled to view it.
  +386 (0)59 035 035 (Partizanska cesta)
  +386 (0)2 300 63 50 (Ljubljanska ulica)
  +386 (0)2 300 63 51 (Faks)
  Ljubljanska ulica 5 | 2000 Maribor

Delovni čas pisarne SDC
Pon - Pet: od 09.00 do 13.00
 

Povežite se z nami