Pohod bolnikov s celiakijo iz Planice v Tamar 2Prva julijska sobota je že tradicionalno dan za pohod naše podružnice iz Planice v Tamar. Letos se nam je pridružilo kar nekaj novih pohodnikov. Še posebej nas je razveselilo, da se pohoda udeležujejo tudi starejši, saj pot v Tamar ni preveč zahtevna. Kljub temu pa se noge ne premikajo same in jih je treba razgibati. Ob klepetu in opazovanju okolice je pot do doma v Tamarju hitro minila. Po okrepčilu smo se podali še do slapa Črne vode, ki nas je s svojimi kapljicami prijetno osvežil. Najmlajši so raziskovali bližino slapa, ostali pa smo uživali v prijetnem razgledu na okoliške vrhove.

Na povratku smo nekateri nabrali še kako rožico za čajček ali divjo rastlino za divjo solato ob večerji. Prihodnje leto si rezervirajte prvo julijsko soboto za naslednji pohod.

Kontakt

  This email address is being protected from spambots. You need JavaScript enabled to view it.
  +386 (0)59 035 035 (Partizanska cesta)
  +386 (0)2 300 63 50 (Ljubljanska ulica)
  +386 (0)2 300 63 51 (Faks)
  Ljubljanska ulica 5 | 2000 Maribor

Delovni čas pisarne SDC
Pon - Pet: od 09.00 do 13.00
 

Povežite se z nami