Tecaj peke peciva brez glutena 6Letos smo se na prvem tečaju peke posvetili ocvrtim in biskvitnim pecivom. S pripravo receptov in vodenjem tečaja se je ponovno izkazala naša Marija Kališnik. Tečaj je potekal v delovnem vzdušju in s pravim kuharskim zanosom. S skupnimi močmi smo spekli izvrsten sadni biskvit, slastne orehove rezine, navdušujoče beljakovo pecivo ter ocvrli krhke flancate in okusne miške.

Strinjali smo se, da so taki tečaji koristni, zato pozivamo vse člane, ki bi radi delili znanje z ostalimi, da se nam oglasijo. Na koncu tečaja smo prisotne seznanili s prihajajočimi aktivnostimi in seveda poskusili pečene in ocvrte dobrote. Nekaj pa smo jih odnesli še domov…

 

Kontakt

  This email address is being protected from spambots. You need JavaScript enabled to view it.
  +386 (0)59 035 035 (Partizanska cesta)
  +386 (0)2 300 63 50 (Ljubljanska ulica)
  +386 (0)2 300 63 51 (Faks)
  Ljubljanska ulica 5 | 2000 Maribor

Delovni čas pisarne SDC
Pon - Pet: od 09.00 do 13.00
 

Povežite se z nami