Zimski športni dan v Dolenjskih Toplicah

Slika 1V februarju smo se udeležili zimskega športnega dne v Dolenjskih Toplicah, žal v bolj skromni sestavi zaradi odpovedi smučanja in gripe, ki se je bliskovito širila med naše člane. Kljub temu smo ostali zelo uživali že med vožnjo na športni dan ob sladkih prigrizkih in na cilju ob slastni malici. Za vse te dobrote se moramo zahvaliti podjetju Prema d.o.o., Polak&Polak in HP Vili - ju. V nadaljevanju smo dopoldne preživeli ob druženju s člani ostalih podružnic v bazenu in ob njem. Naša najmlajša članica pa se je najbolj razveselila rajanja s kurenti. Po slastnem kosilu smo se s prijetnimi občutki odpravili domov.