Predstavitev celiakije in Slovenskega društva za celiakijo podružnice za Koroško v Hipermarkertu Mercator v Slovenj Gradcu

Predstavitev SDC v Hipermarketu 3V soboto 09.05.2009 smo se predstavili v Hipermarketu Mercator v Slovenj Gradcu. Naš namen je bil predstaviti celiakijo, SDC in podružnico za Koroško, kar nam je tudi uspelo. Med 9:30 in 12:30 sva na stojnici dr. Ljuba Gangl Žvikart in jaz obiskovalcem hipermarketa predstavila naše delo in predvsem kaj je celiakija. Odziv je bil dober, saj se je oglasil študent živilske stroke, ki piše seminarsko nalogo o celiakiji, poleg njega pa tudi ljudje, ki celiakijo poznajo ali pa sploh ne. Za informacije sva delila tudi publikacije in zloženke. Velik problem, ki je bodel v oči, so cene in tudi ta informacija je bila za marsikoga presenetljiva.

Za omogočitev predstavitve se zahvaljujemo kolektivu Hipermarketa Slovenj Gradec in upam, da nam še kdaj omogočijo podobno zadevo.

Zahvaljujemo se tudi ge. dr. Ljubi Gangl Žvikart, da si je vzela prosto dopoldne za nas.

Kontakt

  This email address is being protected from spambots. You need JavaScript enabled to view it.
  +386 (0)59 035 035 (Partizanska cesta)
  +386 (0)2 300 63 50 (Ljubljanska ulica)
  +386 (0)2 300 63 51 (Faks)
  Ljubljanska ulica 5 | 2000 Maribor

Delovni čas pisarne SDC
Pon - Pet: od 09.00 do 13.00
 

Povežite se z nami