Poročilo o redni letni skupščini podružnice Ljubljana

Člani ljubljanske podružnice SDC smo dne 05.02.2015 izvedli redno letno skupščino, ki jo je namesto obolelega Domna Frasa vodil sam predsednik podružnice. Poročilo o delu za leto 2014 in finančno poročilo za isto leto je podal predsednik Žarko Slabe, ki je poudaril predvsem uspešno finančno poslovanje in izid, kar je posledica uspešnega pridobivanja donatorskih sredstev in racionalnega poslovanja. Tudi za letošnje leto podružnica načrtuje že znane aktivnosti. 

 
V okviru skupščine je prim. Marjeta Sedmak, dr.med., zdravstvena svetnica izvedla predavanje z naslovom Klinična slika celiakije pri otrocih, za kar se ji iskreno zahvaljujemo.

Kontakt

  This email address is being protected from spambots. You need JavaScript enabled to view it.
  +386 (0)2 300 63 50
  +386 (0)2 300 63 51
  Ljubljanska ulica 5 | 2000 Maribor

Delovni čas pisarne SDC
Pon - Pet: od 09.00 do 13.00
Pisarna zaradi bolniške odsotnosti deluje omejeno.
 

Povežite se z nami