Na kulturni praznik smo se spuščali po belih strminah

V ponedeljek 8.2.2016 smo se člani in članice ljubljanske podružnice SDC udeležili 12. športnih iger v Ribnici na Pohorju. Bilo nas je 29, katere tudi vreme ni odvrnilo od udeležbe. Tudi na Pohorju nam vreme ni bilo naklonjeno, kar pa ni vplivalo na vedro razpoloženje, le to se je še izboljšalo, ko smo osvojili eno drugo in dve tretji mesti. Kot ponavadi so bili v ospredju Celjani, čeprav v okrnjeni zasedbi, saj se nekaj podružnic zaradi vremena ni udeležilo iger. Zadovoljni smo se vrnili v Ljubljano, saj smo kljub vremenu preživeli čudovit dan. Za na koncu bi se radi zahvalili za organizacijo predsedniku Koroške podružnice Matjažu.