Predavanje Nataše Forstner Holešek

Predavanje Natase Forstner Holesek 1V torek 19.11.2013 smo imeli na Pediatrični kliniki v Ljubljani predavanje znaslovom Prehranjevanje brez glutena, ki ga je vodila Nataša Forster Holešek. To predavanje je bilo namenjeno predvsem za nove člane. Opozorjeni smo bili na pravilno uporabo pribora in posod, ki morajo biti strogo ločene od ostalih, pa tudi o nevarnostih na katere moramo paziti pri nakupu živil oz. prehranjevanju v restavracijah. Na koncu nam je predstavila primer priporočljivih brezglutenskih obrokov (zajtrka kosila,malice in večerje).

Med udeleženci je bilo opaziti veliko novih članov, tako da je bil namen predavanja očitno dosežen. Posebej se zahvaljujemo predavateljici tudi za izčrpne in konkretne odgovore po zaključku predavanja.