Ljubljančani predali pokal Hervis Celjanom

Slika 8Slovensko društvo za celiakijo je organiziralo 6. zimski športni dan na Kopah nad Slovenj Gradcem. Srečanja so se udeležili tudi člani ljubljanske podružnice in se na tekmi v VSL pomerili s člani ostali podružnic. V prelepem sončnem vremenu se je zbralo veliko smučarjev in navijačev, ki so bodrili svoje tekmovalce za čimboljše uvrstitve. Nekateri so bili pri tem uspešni, drugi nekoliko manj. Ekipno smo bili letos nekoliko slabši, kajti prehodni pokal HERVIS smo predali boljši ekipi iz Celja. Ne glede na uvrstitev smo bili zadovoljni saj je naš moto bil »važno sodelovati«, če pa pri tem dosežemo še dobro uvrstitev pa je toliko lepše.

Na to pa bomo morali počakati najmanj leto dni, ko se bomo spet srečali na belih srtminah. Vprašanje je le, kje?

Kontakt

  This email address is being protected from spambots. You need JavaScript enabled to view it.
  +386 (0)59 035 035 (Partizanska cesta)
  +386 (0)2 300 63 50 (Ljubljanska ulica)
  +386 (0)2 300 63 51 (Faks)
  Ljubljanska ulica 5 | 2000 Maribor

Delovni čas pisarne SDC
Pon - Pet: od 09.00 do 13.00
 

Povežite se z nami