Obiskal nas je Dedek Mraz

Dedek mraz obiskal otroke 1V decembru je otroke obiskal dobri mož, Dedek Mraz. Ustavil se je tudi v Ljubljani in pozdravil vse naše otroke in njihove starše. Da bi ga lažje dočakali, Dedek Mraz je imel manjšo zamudo, so si otroci ogledali predstavo »Trije dobri možje in ljubezen« Ker je slišal, da so bili pridni je prinesel lepa darila, katerih so bili otroci zelo veseli.

Ob zaključku so se starši in otroci razveselili še brezglutenskih pizz in peciva, ki jih je podjetje Schär ponudilo kot degustacijo. Zadovoljni in nasmejani otroški obrazi so povedali vse: doživeli so lepo decembrsko nedeljo, katero se bodo spominjali vse do naslednjega leta, ko jih bo spet obiskal dobri mož.

Zahvaljujemo se vsem sponzorjem in donatorjem, ki so pomagali napolniti darilne vreče in otrokom polepšali prazniči december.

Kontakt

  This email address is being protected from spambots. You need JavaScript enabled to view it.
  +386 (0)2 300 63 50
  +386 (0)2 300 63 51
  Ljubljanska ulica 5 | 2000 Maribor

Delovni čas pisarne SDC
Pon - Pet: od 09.00 do 13.00
Pisarna zaradi bolniške odsotnosti deluje omejeno.
 

Povežite se z nami