16. aprila so imeli celiakaši samopomočno srečanje

Delavnica samopomoci za bolnike s celiakijo 13V podružnici Ljubljana so za člane organizirali srečanje »Samopomoč«. Vsebina tokratnega srečanja je bila predstavitev doma pripravljenih kruhov in namazov. Udeležba številčno sicer ni bila velika, je bil pa zato izbor pripravljenih vrst kruha in različnih namazov zelo bogat in pester. Vsak udeleženec je predstavil svoj izdelek in opisal potek priprave, prisotni pa so si izmenjali recepte. Posebna komisija je ocenila posamezne izdelke, najboljše tri nagradila s praktičnimi nagradami, vsi pa so prejeli še simbolične nagrade za sodelovanje in vloženi trud pri pripravi jedi. Ob degustaciji hrane smo spregovorili nekaj besed o podružničnih aktivnostih, ki nas čakajo v prihodnjih mesecih, nato pa smo se poslovili do našega naslednjega srečanja.

Kontakt

  This email address is being protected from spambots. You need JavaScript enabled to view it.
  +386 (0)2 300 63 50
  +386 (0)2 059 035 035
  +386 (0)2 300 63 51
  Ljubljanska ulica 5 | 2000 Maribor

Delovni čas pisarne SDC
Pon - Pet: od 08.00 do 14.00
 

Povežite se z nami