Novoletno kosilo v Kmečkem Hramu

Novoletno kosilo bolnikov s celiakijo 7Za bolnike s celiakijo smo organizirali v Kmečkem hramu novoletno brezglutesnko kosilo. Odziv članov je bil dober, predvsem pa so bili veseli skupnega druženja, okusnega kosila in dobrega razpoloženja.. Še pred tem pa so bili člani deležni prezentacije in degustacije novih izdelkov Perutnine Ptuj, kateri bodo zagotovo popestrili jedilnih marsikateremu bolniku s celiakijo. Ob zvokih nam že vsem poznanega Miha Kralja so nekateri zaplesali, drugi pa so klepetali v sproščenem vzdušju. Udeleženci so se lahko preiskusili v različnih družabnih igrah, ki so udelžence zadržale vse do večernih ur. Kot vsako leto smo v poznih večernih urah zaključili srečanje z brezglutensko torto, si nazdravili ter zaželeli veliko dobrega v letu 2009.

Kontakt

  This email address is being protected from spambots. You need JavaScript enabled to view it.
  +386 (0)2 300 63 50
  +386 (0)2 300 63 51
  Ljubljanska ulica 5 | 2000 Maribor

Delovni čas pisarne SDC
Pon - Pet: od 09.00 do 13.00
Pisarna zaradi bolniške odsotnosti deluje omejeno.
 

Povežite se z nami