Dnevi zdravja v City parku BTC

Dnevi zdravja v CityParku 39. in 10. februarja so v City Parku v BTC potekali DNEVI ZDRAVJA na katerih je sodelovalo tudi Slovensko društvo za celiakijo-podružnica Ljubljana. Poleg nas so sodelovala tudi druga sorodna društva ter ponudniki zdrave prehrane. Na stojnici smo predstavljali mimoidočim in zainteresiranim podrobne informacije o celiakiji ter delovanju društva oziroma podružnic. Veliko ljudi je na ta način pridobilo nove in koristne informacije za katere pred tem še niso slišali. Na dvodnevni predstavitvi smo razdelili veliko število informativnih zloženk, katere nudijo osnovne informacije in napotke vsem, ki so se srečali s celiakijo.