Člani smo se zbrali na redni letni skupščini

Redna letna skupscina 1V soboto 29. januarja 2011 je v prostorih Slovenskega društva za celiakijo na Partizanski cesti 12 v Mariboru potekala redna letna skupščina podružnice Podravje. Skupščine se je udeležilo skoraj 30 članov. Člani smo sprejeli poročila in plane ter razširili predsedstvo podružnice. Novi članici predsedstva sta tako postali ga. Ines Žohar in ga. Simona Ornik. Člani smo prav tako potrdili novo blagajničarko podružnice go. Dinko Zafošnik. Izvolili pa smo tudi manjkajočo delegatko gdč. Janjo Leskovar.

Po skupščini smo se skupaj odpravili na brezglutensko kosilo v bližnjo restvarcijo Savica. Skupno druženje smo zaključili v popoldanskih urah.