Novo vodstvo podružnice

Novo vodstvo podruznice 2V soboto 16. aprila 2011 je v Mariboru potekala izredna skupščina Podružnice za Podravje na kateri smo izvolili novo vodstvo podružnice. Nova predsednica podružnice je po soglasni odločitvi skupščine postala ga. Andreja Fras dosedanja podpredsednica podružnice. Izvolili smo tudi ostale člane predsedstva, nadzornega odbora in častnega razsodišča.

Pred skupščino smo prisluhnili tudi našemu članu Tadeju Orniku, ki je za nas pripravil predavanje z naslovom Celiakija - drugačen okus življenja. Povedal nam je nekaj zanimivih informacij o celiakiji v tujini. Po koncu predavanja pa se je razvila še vse splošna razprava o celiakiji v Evropi in v Sloveniji.