Novoletno srečanje odraslih - projekt z Madžari

Novoletno srecanje odraslih bolnikov s celiakijo 14Spet je skoraj leto naokoli in ponovno smo se zbrali skupaj na novoletnem srečanju odraslih članov društva. Letos v okviru projekta z Madžari. Zbrali smo se 9. 12. 2011 ob 19. uri na Kmečkem turizmu Gaube. Po pozdravnem aperitivu nas je pozdravila naša predsednica podružnice, ga. Andreja Fras. Zatem nas je nagovoril še lastnik kmetije, g. Vili Gaube. Kmalu smo lahko okusili odlično brezglutensko večerjo, kjer seveda ni manjkalo juhe, mesa, zelenjave ter najslajše - sladice. S polnimi želodčki smo ob prijetni glasbi klepetali dolgo v noč. In ker je december mesec daril, je vsak udeleženec srečanja prejel paket sladkih dobrot Schär. Po večerji in prijetnem klepetu smo se zahvalili predsednici podružnice, ge. Andreji Fras in se polni zadovoljstva odpravili domov.

Metka Rotman

Kontakt

  This email address is being protected from spambots. You need JavaScript enabled to view it.
  +386 (0)59 035 035 (Partizanska cesta)
  +386 (0)2 300 63 50 (Ljubljanska ulica)
  +386 (0)2 300 63 51 (Faks)
  Ljubljanska ulica 5 | 2000 Maribor

Delovni čas pisarne SDC
Pon - Pet: od 09.00 do 13.00
 

Povežite se z nami