Delavnica velikonočnih brezglutenskih dobrot

Delavnica velikonocnih brezglutenskih jedi 30V okviru projekta LQ-CELIAC smo v SDC- podružnici za Podravje pripravili delavnico brezglutenskih velikonočnih dobrot, pod vodstvom gospe Majde Jurše in učiteljice slaščičarstva gospe Manje Perčič, ki smo jo 28. marca 2012 izvedli v Izobraževalnem centru Piramida Maribor, Park mladih 3 Maribor, ki nam je brezplačno odstopila prostore v šoli za izvedbo delavnice. Delavnice se je udeležilo 21 članov naše podružnice in 5 simpatizerjev naše podružnice ter predstavnica občine Maribor.

Spekli smo brezglutensko zvito potico, brezglutensko potratno potico, brezglutenske menihe in pletenice, brezglutenski sadni kruh, šunko v brezglutenskem testu, smetanov hren, polnjena jajca, … Vsak se je lahko preizkusil v pripravi in peki brezglutenskih dobrot.

Po končani delavnici smo pripravili zakusko, kjer smo pojedli dobrote, ki smo jih pripravili in sproščeno izmenjali izkušnje, ki jih pridobivamo pri pripravi brezglutenskih hrane.

Kontakt

  This email address is being protected from spambots. You need JavaScript enabled to view it.
  +386 (0)59 035 035 (Partizanska cesta)
  +386 (0)2 300 63 50 (Ljubljanska ulica)
  +386 (0)2 300 63 51 (Faks)
  Ljubljanska ulica 5 | 2000 Maribor

Delovni čas pisarne SDC
Pon - Pet: od 09.00 do 13.00
 

Povežite se z nami