Iz Prekmurja v prelepo predbožično Ljubljano

Izlet Ljubljana 3V jutranjih urah smo se 12. decembra odpravili iz Murske Sobote proti Ljubljani. Pot nas je vodila do brezglutenskega gostišča Jurše, ki se nahaja na cesti v Teharje, tik ob avtocesti Maribor – Ljubljana. Ob obisku gostišča smo bili navdušeni nad pokušanjem brezglutenskih jedi, ki so jih za nas pripravili. Poskusili smo tri vrste brezglutenskih pic, ocvrte lignje in kremšnite. S polnimi trebuhi smo pot nadaljevali proti Ljubljani. Ker nas je pot vodila mimo stadiona Stožice, smo se ustavili in si ga od zunaj na kratko ogledali, po ogledu pa smo se odpravili na naš končni cilj v center Ljubljane. Sprehodili smo se mimo stavbe Državnega zbora Republike Slovenije do Tromostovja, kjer smo imeli prosto za ogled stojnic in prelepo okrašenega centra. Po dogovorjeni uri smo se v večernih urah odpravili proti domu.

Kontakt

  This email address is being protected from spambots. You need JavaScript enabled to view it.
  +386 (0)2 059 035 035 (Partizanska cesta)
  +386 (0)2 300 63 50 (Ljubljanska ulica)
  +386 (0)2 300 63 51 (Faks)
  Ljubljanska ulica 5 | 2000 Maribor

Delovni čas pisarne SDC
Pon - Pet: od 07.00 do 13.00
 

Povežite se z nami