Podružnica Pomurje na festivalu Velika Polana

Bolniki s celiakijo podruznice Pomurje na festivalu Velika Polana 1Vrsto let se s Kmečko olimpijado začne zadnji festivalski dan festivala Velika Polana. Letos smo imeli stojnico ter se udeležili iger tudi člani Slovenskega društva za Celiakijo, podružnice Pomurje

Izvirne igre v katerih smo se za najboljša mesta borili z drugimi ekipami, so bile povod za dobro voljo in obilo smeha in za nepozabno nedeljsko popoldne. V ekipi je bilo 5 članov iz društva, na stojnicah pa je bilo še nekaj naših članov, ki pa so v času iger navijali za nas.

Dokazali smo, da smo dobri v atraktivnih igrah in kmečkih opravilih. Preganjali smo kure in dojili bike ter pokazali spretnost pri metanju jajc in pri vožnji s kmečko formulo – vožnji s samokolnico. Na igrah smo se veliko presmejali in zabavali, na stojnicah pa marsikoga seznanili s celiakijo.

Kontakt

  This email address is being protected from spambots. You need JavaScript enabled to view it.
  +386 (0)59 035 035 (Partizanska cesta)
  +386 (0)2 300 63 50 (Ljubljanska ulica)
  +386 (0)2 300 63 51 (Faks)
  Ljubljanska ulica 5 | 2000 Maribor

Delovni čas pisarne SDC
Pon - Pet: od 09.00 do 13.00
 

Povežite se z nami