Pohod ob Svetovnem dnevu zdravja

Pohod ob svetovnem dnevu zdravja 2Tudi letos je Zavod za zdravstveno varstvo iz Murske Sobote organiziral pohod na Otok ljubezni pod geslom „Podnebne spremembe vplivajo na zdravje – moje, tvoje, naše“, katerim so se pridružili tudi člani naše podružnice. Štartna mesta so bila iz različnih krajev iz leve in desne strani reke Mure. Vsak se je lahko sam odločil, kje bo pohod začel in kako, peš ali s kolesom. Osrednja prireditev v kulturno športnem vzdušju je bila ob 14.30 uri na Otoku ljubezni. Različna društva so imela postavljene stojnice, med njimi je bilo tudi naše. Domača krajevna skupnost pa je vsem, kateri so to želeli, omogočila brezplačen prevoz z brodom iz ene strani reke Mure, na drugo stran.