4- Mednarodni dan celiakije - Kdo ima Celiakijo?

Mednarodni dan celiakije 1V soboto, 16. maja 2009, smo se člani Slovenskega društva za celiakijo Podružnica za Primorsko in njihove družinske sestali V Portorožu pred Grand Hotelom v Bernardinu. Ker se nismo videli že dolgo časa, je bilo srečanje zelo prijetno. Po krajšem klepetu- brezglutenska klepetalnica- smo se odpravili na rekreacijsko plavanje in razgibavanje. Otroci so se najraje spuščali po toboganu, katerega smo preizkusili tudi ostali. Odrasli pa smo se namakali v jacuzziju ter večkrat preplavali bazene. Čas je zelo hitro minil in odločili smo se obiskati še Portorož. Ob morski poti smo klepetali in izmenjavali recepte ter nasvete, ki vsakemu pridejo v poštev. Veseli smo bili obiska nove članice društva – Maruše in z veseljem smo ponudili svoje nasvete. Ker nismo vedeli, če sladoledu v slaščičarni lahko zaupamo, smo si raje privoščili osvežujočo pijačo. Ob vrnitvi smo srečali veliko nizko letečih lastovic. Tako smo Primorci obeležili Mednarodni dan celiakije in lahko rečem, da smo se imeli zelo lepo!

Kontakt

  This email address is being protected from spambots. You need JavaScript enabled to view it.
  +386 (0)59 035 035 (Partizanska cesta)
  +386 (0)2 300 63 50 (Ljubljanska ulica)
  +386 (0)2 300 63 51 (Faks)
  Ljubljanska ulica 5 | 2000 Maribor

Delovni čas pisarne SDC
Pon - Pet: od 09.00 do 13.00
 

Povežite se z nami