Možnost sooblikovanja vsebine glasila Celiakija

Spoštovani člani in članice SDC!

Odslej lahko tudi sami sooblikujete vsebino glasila Celiakija, ki ga dvakrat letno prejmete na dom. Predloge vprašanj in tematik, ki vas begajo kot celiakaša oz. celiakašinjo ter bi bile zanimive za večje število članov, nam lahko posredujete na elektronski naslov This email address is being protected from spambots. You need JavaScript enabled to view it..">This email address is being protected from spambots. You need JavaScript enabled to view it.. Odgovore na najbolj pereča vprašanja bomo skušali navesti že v naslednji številki.

Uredništvo glasila Celiakija.

Kontakt

  This email address is being protected from spambots. You need JavaScript enabled to view it.
  +386 (0)2 300 63 50
  +386 (0)2 300 63 51
  Ljubljanska ulica 5 | 2000 Maribor

Delovni čas pisarne SDC
Pon - Pet: od 08.00 do 14.00
 

Povežite se z nami