Vodstvo podružnice Podravje

SDC - PODRUŽNICA ZA PODRAVJE

Srednja zdravstvena in kozmetična šola Maribor, Trg Miloša Zidanška 3, 2000 Maribor

+386 (0)41-420-149

ČLANICA | Tanja Mandl
ČLAN | Andrej Ornik

STROKOVNI NADZOR

asist. dr. Jernej Dolinšek, dr. med.

Zadnji dogodki podružnice Podravje

Jan2016

Delavnica pustnih dobrot

Tudi letos naša pustna usta nikakor niso bila lačna. Zbrali smo se 27. januarja v Slovenski Bistrici in že v predpustnem času na kulinarični delavnici mojstrsko "ustvarili" brezglutenske krofe in flancate. Razdeljeni v skupine smo se lotili priprave mase za...

Organizirali bomo

Delavnico priprave in peke brezglutenskih pustnih krofov

Delavnica bo potekala v četrtek 23. februarja 2017 od 16 do 20 ure pod vodstvom ge. Natalije Strnad na Kolodvroski ulici 10 v Slovenski Bistrici

S seboj prinesite predpasnike, kuhinjske deske in krpe, plastične posodbe in ustrezno obutev.

Prijave sprejemamo do zapolnitve mest in sicer v večernih urah na telefon 041 420 149 ali po mailu This email address is being protected from spambots. You need JavaScript enabled to view it.

Prazen članek brez vsebine