Vodstvo podružnice Podravje

SDC - PODRUŽNICA ZA PODRAVJE

Srednja zdravstvena in kozmetična šola Maribor, Trg Miloša Zidanška 3, 2000 Maribor

+386 (0)41-420-149

ČLANICA | Tanja Mandl
ČLAN | Andrej Ornik

STROKOVNI NADZOR

asist. dr. Jernej Dolinšek, dr. med.

Zadnji dogodki podružnice Podravje

Jan2016

Delavnica pustnih dobrot

Tudi letos naša pustna usta nikakor niso bila lačna. Zbrali smo se 27. januarja v Slovenski Bistrici in že v predpustnem času na kulinarični delavnici mojstrsko "ustvarili" brezglutenske krofe in flancate. Razdeljeni v skupine smo se lotili priprave mase za...

Organizirali bomo

- tukaj

Enodnevni izlet v Postojnsko jamo

V sobot 17. junija 2017 bomo organizirali enodnevni izlet v Postojnsko jamo in Tehnični muzej Bistra.

Naš enodnevni izlet se bo pričel v soboto 17. junija ob 6.00 izpred Rutarja. Pot bomo nadaljevali proti Postojnski jami, kjer bomo imeli voden ogled Postojnske jame (približno 2 uri). Pot bomo nadaljevali do gostišča Nibi, kjer nas bo čakalo brezglutensko kosilo. Po kosilu pa si bomo ogledali še Tehnični muzej Bistra. Nato sledi vožnja proti domu, kamor se bomo vrnili v poznih večernih urah. Priporočamo, da imate v nahrbtniku dovolj pijače in kakšen prigrizek saj bomo na poti cel dan in morda za koga kosilo ne bo dovolj.

Prijave sprejemamo do 9. junija 2017. Več informacij najdete v priloženem vabilu - tukaj

Prazen članek brez vsebine