Peka kruha brez glutena v avtomatu 6Medtem ko je v kuhinji potekala delavnica za kuharje, smo člani v prostorih vrtca Janina izmenjavali izkušnje s peko kruha v avtomatih. Pekli smo pet vrst kruha. Navodila je na podlagi svojih bogatih izkušenj pripravila članica Marija Kališnik, ki je tudi bdela nad pripravo. Med peko smo imeli dovolj časa, da smo se pogovorili tudi o pripravi drugih vrst hrane brez glutena in nekatere članice so se dogovorile, da se dobijo decembra pri Mariji, ki jim bo predstavila, kako speči okusno potico brez glutena.

Vmes smo se udeležili še pokušine dobrot izpod rok udeležencev praktične delavnice in jih povprašali o pripravi posameznih jedi, njih je pa zanimala predvsem peka kruha, ki so si jo lahko tudi ogledali. Ko je bil kruh pečen in primerno ohlajen, ga je bilo treba še pojesti….

Kontakt

  This email address is being protected from spambots. You need JavaScript enabled to view it.
  +386 (0)59 035 035 (Partizanska cesta)
  +386 (0)2 300 63 50 (Ljubljanska ulica)
  +386 (0)2 300 63 51 (Faks)
  Ljubljanska ulica 5 | 2000 Maribor

Delovni čas pisarne SDC
Pon - Pet: od 09.00 do 13.00
 

Povežite se z nami