Letne igre in Mednarodni dan celiakije

Slika 3Tudi s Koroške smo se udeležili tradicionalnih športnih iger Slovenskega društva za celiakijo, ki jih je letos organizirala Podružnica za Gorenjsko v Strahinju. Skupaj z igrami je bil obeležen tudi mednarodni dan celiakije. Zbralo se nas je dvajset članov s svojimi družinskimi člani. Na pot v lep sončen dan smo se popeljali z avtobusom. Čudovit dan smo preživeli v družbi članov iz ostalih podružnic, dobro pa smo se odrezali tudi na športnih igrah, kjer smo zasedli četrto mesto. Vsa zahvala za tako dobro uvrstitev gre našim petim požrtvovalnim tekmovalcem: Klemenu, Ini, Teji, Karmen in Zdravku. S prijetnimi občutki in ob spoznanju, da smo stkali nove vezi z bolniki iz drugod po Sloveniji, smo se ob zaključku iger odpravili proti domu. Iger se bomo zagotovo z veseljem udeležili tudi prihodnje leto, ko jih bo organizirala Podružnica za Podravje.

Za malico ter pijačo, ki smo si jo privoščili med potjo na igre, se moramo zahvaliti: Premi d.o.o., Mercator centru Slovenj Gradec, Sparu Slovenj Gradec, Santana coffee shopu Slovenj Gradec ter Hudolist Matjažu, Caffe s.p.

Kontakt

  This email address is being protected from spambots. You need JavaScript enabled to view it.
  +386 (0)59 035 035 (Partizanska cesta)
  +386 (0)2 300 63 50 (Ljubljanska ulica)
  +386 (0)2 300 63 51 (Faks)
  Ljubljanska ulica 5 | 2000 Maribor

Delovni čas pisarne SDC
Pon - Pet: od 09.00 do 13.00
 

Povežite se z nami