Piknik ljubljanskih celiakašev

Piknik ljubljanske podruznice 1Namesto tradicionalnega pohoda na Šmarno goro smo tokrat organizirali druženje malo drugače, in sicer smo priredili za naše zveste člane in članice in njihove družine piknik.

Dne 16.06.2013 se nas je kar nekaj članov podružnice Ljubljana zbralo v Podpeči, pri jezeru. Da je dan hitro minil smo pripravili različne dejavnosti oz. tekmovanja. Najmlajši so risali pod budnim očesom odraslih članov. Nekateri so se odločili za pohod na sveto Ano, spet drugi za nogomet in balinanje. Na svoj račun so prišle tudi pridne članice, ki so prinesle različna peciva. Pripravili so nam okusno brezglutensko pojedino.
Seveda pa ni manjkalo glasbe, dva nadebudneža sta nam veselo igrala na harmoniko. Organizirali smo tudi peko palačink, ki smo se jih vsi razveselili.

Naše srečanje se je ob 16:00 prevesilo h koncu, tako da smo vsi zadovoljni in tudi prijetno utrujeni odšli domov.

Kontakt

  This email address is being protected from spambots. You need JavaScript enabled to view it.
  +386 (0)59 035 035 (Partizanska cesta)
  +386 (0)2 300 63 50 (Ljubljanska ulica)
  +386 (0)2 300 63 51 (Faks)
  Ljubljanska ulica 5 | 2000 Maribor

Delovni čas pisarne SDC
Pon - Pet: od 09.00 do 13.00
 

Povežite se z nami