Ribniško Pohorje – prizorišče 8. Zimskega športnega dne

8 Zimsko sportni dan 3Člani podružnice Ljubljana so se ponovno udeležili 8. zimskega športne dne, ki je potekal na smučišču Ribniško Pohorje. Udeleženci smo se zbrali v zgodnjih jutranjih urah pred Halo Tivoli od koder nas je na prizorišče zapeljal avtobus

V čudovitem vremenu so se smučarji iz različnih podružnic pomerili na veleslalomski tekmi za prehodni pokal HERVIS.

Tisti, kateri niso smučali so se odpravili na krajši sprehod po Ribnici ali pa so izkoristili prosti čas za razvajanje v Welnessu. Pomerili smo se lahko tudi v vožnji s pležuhi ter se pri tem zabavali. Sledilo je kosilo, nato pa še čas za razglasitev rezultatov in podelitvi nagrad. Prehodni pokal HERVIS je osvojila ekipa podružnice Celje, druga je bila ekipa podružnice za Koroško, tretja pa ekipa podružnice za Gorenjsko. Podružnica Ljubljana je zasedla 4. mesto.

Čestitke vsem tekmovalcem!

Andrej Košmrlj

Kontakt

  This email address is being protected from spambots. You need JavaScript enabled to view it.
  +386 (0)59 035 035 (Partizanska cesta)
  +386 (0)2 300 63 50 (Ljubljanska ulica)
  +386 (0)2 300 63 51 (Faks)
  Ljubljanska ulica 5 | 2000 Maribor

Delovni čas pisarne SDC
Pon - Pet: od 09.00 do 13.00
 

Povežite se z nami