Ljubljančani zasedli 3. mesto na 17. športnih igrah SDC

Ljubljancani na sportnih igrah 3Pod toplim morskim soncem na Debelem rtiču so organizatorji primorske podružnice uspešno izvedli 17. športne igre Slovenskega društva za celiakijo. Tudi ljubljanska podružnica je uspešno zastopala svoje člane. Z avtobusom ali pa z lastnimi prevozi smo se v velikem številu udeležili srečanja. Ekipa se je izvrstno odrezala in osvojila odlično 3. mesto. Vse čestitke tekmovalcem, ki so se srčno borili. Navijači pa so zagotovo prispevali tudi svoj delež k odlični uvrstitvi. Vreme nam je bilo nadvse naklonjeno in marsikateri udeleženec, je užival tudi v morju, tako da je dan prehitro minil. Pohvala organizatorju za odlično izpeljane igre vsem udeležencem brezglutenske delavnice, ki so spekli izvrstna peciva pa iskrene čestitke.

Zapisala Suzana

Kontakt

  This email address is being protected from spambots. You need JavaScript enabled to view it.
  +386 (0)59 035 035 (Partizanska cesta)
  +386 (0)2 300 63 50 (Ljubljanska ulica)
  +386 (0)2 300 63 51 (Faks)
  Ljubljanska ulica 5 | 2000 Maribor

Delovni čas pisarne SDC
Pon - Pet: od 09.00 do 13.00
 

Povežite se z nami