10. pohod na Šmarno Goro

Smarna gora (8)5. junija smo organizirali že 10. tradicionalni pohod na Šmarno goro. V lepem sončem vremenu se je v Tacnu zbralo veliko število pohodnikov, ki imajo radi naravo in prijetno družbo. Pridružili so se nam tudi člani iz gorensjke podružnice. Na vrh smo vsi srečno prisopihali ter se najprej ohladili in popili čaj. Da pa nismo samo sedeli, smo s pomočjo oskrbnika pripravili brezglutenske sadne zavitke, ki so nam zelo teknili ob enoločnici.

Dan smo zaključili z vodenim ogledom notranjosti cerkve in zvonika ter likovno razstavo slik. Zgodovino nam je z veseljem pripovedoval Miha Ledinek in bilo ga je zanimivo poslušati. Za spomin smo naredili skupinsko fotografijo in si obljubili, da se prihodnje leto spet vidimo na Šmarni gori. Pohodniki so bili navdušeni in presenečeni nad srečanjem, na katerem smo združili prijetno s koristnim.

Kontakt

  This email address is being protected from spambots. You need JavaScript enabled to view it.
  +386 (0)59 035 035 (Partizanska cesta)
  +386 (0)2 300 63 50 (Ljubljanska ulica)
  +386 (0)2 300 63 51 (Faks)
  Ljubljanska ulica 5 | 2000 Maribor

Delovni čas pisarne SDC
Pon - Pet: od 09.00 do 13.00
 

Povežite se z nami