Samopomoč in domače dobrote

Člani podružnice so se 13. 3. lahko udeležili srečanja »Samopomoč«. Udeležili so se predvsem tisti, ki jih zanima priprava oziroma peka brezglutenskih slaščic, drobnega peciva in še kaj bi lahko našteli. Seveda je moral vsak udeleženec s seboj prinesti doma pripravljeno pecivo in predstaviti drugim udeležencem potek priprave oziroma recept. Ustanovili smo tri-člansko komisijo, ki je na podelila ocene za posamezne izdelke in na osnovi doseženega največjega števila točk izbrala tri najboljša. Pekovske mojstre, kateri so pripravili ta peciva so bili nagrajeni z praktičnimi nagradami. Za vse udeležence je nato sledila degustacija peciva in izmenjava receptov. Spregovorili pa smo tudi nekaj besed o podružničnih aktivnostih., ki nas čakajo v prihodnjih mesecih. Zadovoljni s pridobljenimi recepti in novimi znanji smo se razšli z željo, da se podobno srečanje še kdaj ponovi.

Kontakt

  This email address is being protected from spambots. You need JavaScript enabled to view it.
  +386 (0)59 035 035 (Partizanska cesta)
  +386 (0)2 300 63 50 (Ljubljanska ulica)
  +386 (0)2 300 63 51 (Faks)
  Ljubljanska ulica 5 | 2000 Maribor

Delovni čas pisarne SDC
Pon - Pet: od 09.00 do 13.00
 

Povežite se z nami