Tečaj peke kruha in peciva

Tecaj peke kruha in peciva 3Podružnica Ljubljana je v aprilu organizirala tečaj peke brezglutenskega kruha, ki se je odvijal na Agroživilski šoli v Ljubljani. Udeležilo se ga je lepo število bolnikov s celiakijo oziroma starši teh otrok. Tečaj sta vodila učitelja pekarstva. Udeleženci so dodili teoretična in praktična navodila za uspešno pripravo in peko kruha ter peciva, medsedbojno pa so si izmenjali izkušnje. Pripravili smo kruh, potico, brizgano pecivo, miške, torto in pizzo. Vse nam je uspelo, bilo pa je tudi dobrega okusa. Za vse, ki se tečaja še niste udeležila pa sporočamo, da ga bomo spet organizirali v jesenskem času. Nekaj utrinkov iz tečaja pa si lahko ogledate na spodnjih fotografijah.

Kontakt

  This email address is being protected from spambots. You need JavaScript enabled to view it.
  +386 (0)59 035 035 (Partizanska cesta)
  +386 (0)2 300 63 50 (Ljubljanska ulica)
  +386 (0)2 300 63 51 (Faks)
  Ljubljanska ulica 5 | 2000 Maribor

Delovni čas pisarne SDC
Pon - Pet: od 09.00 do 13.00
 

Povežite se z nami