Rehabilitacijski izlet v Terme Zreče

Rehabilitacijski izlet v Terme Zrece 4Aprilski mesec smo si rezervirali za spomladanski izlet. Na pobudo članov smo organizirali dvodnevnega. V soboto nas je pot vodila do Slovensjkih Konjic in Žičke kartuzije, kjer smo si ogledali kulturne znamenitosti. Kljub malo slabšemu vremenu smo bili z ogledi zadovoljni. Ker so Slovenjske Konjice in okoliški kraji znani tudi po pridelavi vinih smo si ogledali Zlati Grič. Imeli smo možnost degustacije pet sort vina, prav o vsakem pa smo tudi slišali ob kakšnih priložnostih je primeren. Degustacija je naredila svoje, zato smo se odpravili v Terme Zreče. Najprej smo se namestili v lepih apartmajih nato pa zavili na brezglutensko kosilo, katero nas je že čakalo. Preostanek popoldneva smo izkoristili za sproščanje v bazenih, savnah ali pa na masažah. Naslednji dan smo imeli namen iti na Roglo, vendar pa smo zaradi slabega vremena ostali v Zrečah. Nekateri so naredili sprehode po okolici, drugi pa so si še enkart privoščili ragibavanje v bazenih. V popoldanskem času smo se prijetno utrujeni in polni lepih vtisov vrnili v Ljubljano. Rekreativnost je dobro dela vsakomur, zato smo bili enotnega mnenja, da so srečanja takšnih oblik dobrodošla. In kam naslednjič?

Kontakt

  This email address is being protected from spambots. You need JavaScript enabled to view it.
  +386 (0)59 035 035 (Partizanska cesta)
  +386 (0)2 300 63 50 (Ljubljanska ulica)
  +386 (0)2 300 63 51 (Faks)
  Ljubljanska ulica 5 | 2000 Maribor

Delovni čas pisarne SDC
Pon - Pet: od 09.00 do 13.00
 

Povežite se z nami