Ljubljančani in Gorenjci skupaj na Katarini

Ljubljancani in Gorenjci na Izletu 7Podružnica Ljubljana in podružnica za Gorenjsko se že nekaj let organizirajo skupno srečanje članov obeh podružnic. Tudi letos ni bilo nič drugače, zato so se 30.06.2007 v dopoldanskem času zbrali na Slavkovem domu pri Medvodah. Pot nas je nato vodila na Katarino, ki je oddaljena uro in pol zmerne hoje. Skupina 35 ljudi je pot prehodila brez večjih naporov, nato pa si je na cilju v lepem sončnem vremenu privoščila čudovit razgled na okoliško hribovje. V bližnji gostilni smo se odpočili in osvežili s pijačo nato pa smo že krenili proti izhodiščni točki, kjer so nam pripravili brezglutensko kosilo. Ob tem ni majkalo sproščenega pogovora in izmenjave izkušenj, otroci pa so uživali na bližnjih igralih. Nato smo se odpravili še na ogled bližnje cerkve Sv. Duha v vasici Golo Brdo, od tu pa je tudi čudovit razgled proti Medvodam, Kranju in Kamniškim alpam. Polni lepih vtisov in spoznanj, da je aktivno preživljanje prostega časa tudi zdravo za telo, smo se v poznih popodlanskih urah razšli. Nekaj utrinkov iz našega skupnega pohoda je zabeležil tudi fotoaparat.

Kontakt

  This email address is being protected from spambots. You need JavaScript enabled to view it.
  +386 (0)59 035 035 (Partizanska cesta)
  +386 (0)2 300 63 50 (Ljubljanska ulica)
  +386 (0)2 300 63 51 (Faks)
  Ljubljanska ulica 5 | 2000 Maribor

Delovni čas pisarne SDC
Pon - Pet: od 09.00 do 13.00
 

Povežite se z nami