Najmlajše ponovno obiskal Dedek mraz

Dedek mraz obiskal otroke s celiakijo 5Hitro je minilo leto in najmlajše člane naše podružnice je ponovno obiskal dedek Mraz. Še predno so se ga razveselili so si ogledali lutkovno predstavo »Čopkometer« v kateri pa so morali otroci aktivno sodelovati. Pa ne za dolgo, saj je v dvorano prikorakal dedek Mraz in prinesel bogata darila, ki so jih otroci s pridnostjo zaslužili tekom leta. Za spomin se je z njimi še fotografiral ter jim ob slovesu zaželel prijetne Božične praznike in srečno Novo leto. Dedek Mraz se je zahvalil vsem sponzorjem za pomoč pri zbiranju daril, ki so razveselila mlade srčke ter se z dvignjeno roko poslovil za leto dni.

Kontakt

  This email address is being protected from spambots. You need JavaScript enabled to view it.
  +386 (0)59 035 035 (Partizanska cesta)
  +386 (0)2 300 63 50 (Ljubljanska ulica)
  +386 (0)2 300 63 51 (Faks)
  Ljubljanska ulica 5 | 2000 Maribor

Delovni čas pisarne SDC
Pon - Pet: od 09.00 do 13.00
 

Povežite se z nami