Člani Celjske podružnice pri nas

Celjani na obisku v Pomurju 2V soboto 25. oktobra so nas obiskali člani celjske podružnice. Ogledali smo si muzej „Zgodovina zdravstva v Pomurju“. Skozi muzej nas je z besedo popeljal dr. Nikolaj Szepesy dr.med.anest. z rean., kateri je tudi daroval večji del eksponatov lekarne svojega očeta, daleč naokrog znanega in cenjenega apotekarja iz prejšnjega stoletja. Po ogledu smo se odpeljali na kosilo, kjer smo se okrepčali s pravim prekmurskim bogračem. Pot smo nadaljevali po energijskih točkah ob Bukovniškem jezeru, v ribiški koči pa smo si spekli kostanje, katere so gostje pripeljali s seboj. Ob vročih kostanjih pa še poklepetali o tem in onem, pa seveda o celiakiji. Jurij nam je spet pokazal spretnosti na kolesu. Nekaj utrinkov s srečanja vam predstavljamo v sliki.

Kontakt

  This email address is being protected from spambots. You need JavaScript enabled to view it.
  +386 (0)59 035 035 (Partizanska cesta)
  +386 (0)2 300 63 50 (Ljubljanska ulica)
  +386 (0)2 300 63 51 (Faks)
  Ljubljanska ulica 5 | 2000 Maribor

Delovni čas pisarne SDC
Pon - Pet: od 09.00 do 13.00
 

Povežite se z nami