Ogled Maribora in brezglutenske tržnice

Ogled Maribora in brezglutenske trznice 1V soboto 15.9. v sklopu Mednarodnega srečanja društev za celiakijo, katerega organizator je bilo Slovensko društvo za celiakijo, smo obiskali Maribor. Zbrali smo se pred Zdravstveno šolo, odkoder smo po skupinah odšli na ogled Maribora. Našo skupino je prijazno vodila gospa Jasmina in nam pripovedovala znamenitosti tega mesta. Sledil je ogled Vinagove kleti, kateri je bil za večino udeležencev, še posebno zanimiv. Nato smo se odpeljali v Draš center, kjer smo imeli kosilo. Pozitivno presenečeni smo bili nad brezglutensko tržnico in novimi proizvajalci brezglutenskih izdelkov. Poklepetali smo s prijatelji iz ostalih podružnic, ob 18. uri pa se odpravili proti domu. Preživeli smo poučen in lep jesenski dan.

Kontakt

  This email address is being protected from spambots. You need JavaScript enabled to view it.
  +386 (0)59 035 035 (Partizanska cesta)
  +386 (0)2 300 63 50 (Ljubljanska ulica)
  +386 (0)2 300 63 51 (Faks)
  Ljubljanska ulica 5 | 2000 Maribor

Delovni čas pisarne SDC
Pon - Pet: od 09.00 do 13.00
 

Povežite se z nami