Preskoči na vsebino Skip to main navigation Skip to footer

Božičkovanje otrok v podružnici Podravje

Prihod dobrih mož v mesecu decembru smo obeležili tudi v podružnici za Podravje. Naše najmlajše člane smo 04.12.2013 povabili v Bumbarpark v Mariboru, kjer jih je pričakal Božiček s polnim košem dobrot.

Dogodka se je udeležilo 44 otrok naše podružnice starih do 11 let. Vsak otrok je prejel vrečko brezglutenskih prehrambnih izdelkov.
Obisk Božička, kratek kulturni program in slikanje z Božičkom so bile aktivnosti, ki so otroke pripravile do lakote, zato jih je pričakal še topel brezglutenski obrok. Ko so bili vsi trebuščki polni, so se otroci razkropili po vsem Bumbarpaku, kjer je možnost igranja na mnogih igralih.

Starši so lahko popoldan preživeli ob brezskrbnemu pogovoru, izmenjavi izkušenj in reševanju težav povezanih z brezglutensko dieto.