Preskoči na vsebino Skip to main navigation Skip to footer

Člani Celjske podružnice pri nas

V soboto 25. oktobra so nas obiskali člani celjske podružnice. Ogledali smo si muzej „Zgodovina zdravstva v Pomurju“. Skozi muzej nas je z besedo popeljal dr. Nikolaj Szepesy dr.med.anest. z rean., kateri je tudi daroval večji del eksponatov lekarne svojega očeta, daleč naokrog znanega in cenjenega apotekarja iz prejšnjega stoletja. Po ogledu smo se odpeljali na kosilo, kjer smo se okrepčali s pravim prekmurskim bogračem. Pot smo nadaljevali po energijskih točkah ob Bukovniškem jezeru, v ribiški koči pa smo si spekli kostanje, katere so gostje pripeljali s seboj. Ob vročih kostanjih pa še poklepetali o tem in onem, pa seveda o celiakiji. Jurij nam je spet pokazal spretnosti na kolesu. Nekaj utrinkov s srečanja vam predstavljamo v sliki.