Preskoči na vsebino Skip to main navigation Skip to footer

Decembrsko srečanje bolnikov s celiakijo iz Gorenjske

Letošnje decembersko srečanje smo posvetili našim najmlajšim. V sodelovanju z Vita centrom iz Naklega smo skupaj pripravili ogled igrice Zajček v samopostrežni trgovini. Prireditev je bila namenjena tudi otrokom, ki obiskujejo dejavnosti v Vita centru. Na kratko smo tudi njihovim staršem predstavili pomen in delovanje našega društva.

Po zaključnem aplavzu pa nas je obiskal še Dedek Mraz s polnim košem daril. Nekateri otroci so ga prvič videli, zato so bili na začetku rahlo zadržani, on pa jim je s svojo hudomušnostjo in prijaznostjo kmalu priklical nasmeh na ustnicah. Ko se je poslovil, so se otroci še poigrali v dvorani nato pa smo segli po pripravljenih dobrotah. Najbolj zaželene so bile slastne tortice od katerih je kmalu ostala le še fotografija…

Ostali člani pa se bomo srečali na skupščini in ponovoletnem druženju.