Preskoči na vsebino Skip to main navigation Skip to footer

Dedek mraz obiskal otroke

V nedeljo, 13. 12. 2009, je Ljubljano obiskal Dedek Mraz. Ustavil se je tudi na OŠ Mirana Jarca, kjer so ga pričakali najmlajši člani naše podružnice. Še pred njegovim prihodom so si ogledali lutkovno igrico »Zima je prima«. Dedek Mraz ni prišel praznih rok in je pridnim otrokom razdelil darila. Za spomin se je z njimi tudi fotografiral in obljubil, da se prihodnje leto ponovno srečamo. Otroci so bili daril veseli, mi pa se skupaj z Dekom Mrazom zahvaljujemo sponzorjem za pomoč pri zbiranju daril.

Ob zakljućku se je staršem otrok predstavilo podjetje Klasje iz Celja z brezglutenskimi izdelki, omogočili pa so jim tudi nakup po promocijskih cenah. Najmlajši pa so se posladkali s slaščicami in osvežili suha grla z osvežilnimi napitki.