Preskoči na vsebino Skip to main navigation Skip to footer

Delavnica brezglutenske peke v Slovenski Bistrici

V četrtek, 7. februarja 2013 je Slovensko društvo za celiakijo v okviru projekta LQ – CELIAC pripravilo zelo dobro obiskano delavnico brezglutenske peke v Slovenski Bistrici.

Zaradi izrednega zanimanja smo tokrat izvedli kar dve delavnici (ob 14h in ob 17h), ki se ju je udeležilo 36 članov in članic društva. Delavnici je vodila gospa Majda Jurše ob pomoči glavne organizatorke, predsednice podružnice Podravje, Andreje Fras. S tovrstnimi tečaji skrbimo za usposobljenost bolnikov, kar je eden izmed pomembnih ciljev projekta.

Pustni čas smo izkoristili tudi za zahvalo novinarjem, ki poročajo o projektu, le z njihovo pomočjo lahko dosegamo želene rezultate na področju osveščanja širše javnosti. Gospa Majda Jurše je spekla sveže brezglutenske krofe, priložili pa smo tudi recept za slastne brezglutenske krofe.