Preskoči na vsebino Skip to main navigation Skip to footer

Delavnica osebnostne rasti

V soboto, 24. 11. 2012 smo se partnerji projekta zbrali na delavnici osebnostne rasti v Lendavi.

»Ne glede na to, kdo smo, kje smo, kaj delamo za preživetje, na katerem položaju smo v svojem poklicu, ne glede na to, koliko šol je za nami…, če ne znamo osebnostno rasti in se spopadati z nalogami ter težavami, ki nam jih nalaga življenje, bomo prej ko slej začeli stagnirati. Ker pa se vsak dan srečujemo z različnimi ljudmi in situacijami, moramo biti najprej čvrsti in stabilni v sebi, šele nato lahko pomagamo drugim…..«

Ker se zavedamo, kako pomembno, a vendar preprosto je osebnostno rasti, smo

v okviru projekta LQ – CELIAC pripravili delavnico z naslovom

KAKO OSEBNOSTNO RASTI

Delavnico je vodil Matej Lunežnik, univ. dipl. psih.

Za nami je še en uspešen dogodek projekta, polni energije gremo novim izzivom naproti.