Preskoči na vsebino Skip to main navigation Skip to footer

Družabno prednovoletno srečanje

Tudi letos smo v decembru za starejše člane orgnizirali družabno prednovoletno srečanje v gostišču Kmečki hram. Zbrali smo se v popoldanskih urah in pričeli z kosilom ter klepetom. Kmalu se je vzdušje sprostilo in ob glasbi in zvokih Miha Kralj so se prisotni tudi zavrteli. Do zadnjega stola zasedeno gostišče z razpoloženimi in nasmejanimi obrazi je napovedovalo prijetno popoldne. In res je bilo tako. Številne družabne igre, lov na pršut in ples je zadržal nemalo prisotnih do poznih večernih ur. Od povabljenih gostov so bili z nami: članica izvršnega odbora SDC Breda Kojc, predsednica Primorske podružnice Damjana Kaluža, član nadzornega odbora SDC Janko Kaluža ter ponudnika brezglutenskih izdelkov Matevž Ličen in Zmago Polak.

Polni lepih spominov na iztekajoče se leto in prijetno druženje smo ob brezglutenski torti in s kozarčkom dobre kapljice nazdravili prihajajočemu 2008 ter se vsem sponzorjem zahvalili za sodelovanje in pomoč pri naši številnih srečanjih. V večernih urah nam je preostal le še stisk rok, sprejem številnih zahval za dobro organizirano srečanje ter slovo do naslednjega leta.