Preskoči na vsebino Skip to main navigation Skip to footer

Dvodnevni rehabilitacijski izlet

Dne 07.06.2014 smo se odpravili proti Koroški. Pot nas je vodila najprej v Mozirjski gaj, ki smo si ga res temeljito ogledali. Polni prijetnih vtisov smo pot nadaljevali v Terme Topolšica, kjer nas je že čakalo brezglutensko kosilo.

Popoldne je bilo prosto za sprehode po okolici, kopanje in prijetno druženje seveda. Po večerji so se nam pridružile 3 članice podružnice Celje in skupaj smo preživeli prijeten večer.

Naslednji dan 08.06.2014 smo se po zajtrku odpravili v Vitanje in si ogledali Center vesoljskih tehnologij. Za marsikoga je bil to prvi obisk in seznanitev z delom Hermana Potočnika, ki velja za začetnika vesoljskih potovanj in vesoljskih postaj. Po tej zanimivi izkušnji smo pot nadaljevali na Sladko goro k Majdi Jurše, kjer smo preživeli prijetno popoldne – obilica hrane, pijače, dobre volje ter delavnica brezglutenske kuhinje.

V večernih urah smo naše dvodnevno druženje zaključili in nestrpno pričakujemo naslednji izlet.