Preskoči na vsebino Skip to main navigation Skip to footer

Dvodnevni rehabilitacijski izlet podružnice Ljubljana

Dne 13. In 14.6.2015 je imela podružnica Ljubljana dvodnevni rehabilitacijski izlet. Prvi dan nas je pot vodila po avstrijski Koroški, zibelki slovenstva. Na gradu Landskron smo si ogledali predstavo ptic ujed, ki nas je vse navdušila. Sledila je vožnja na Gosposvetsko polje, kjer smo si ogled grad Ostravica, cerkev Gospe svete in vojvodski prestol. Zadovoljni s celodnevnimi ogledi smo zvečer prispeli v terme Zreče, kjer nas je že čakala večerja.
Naslednji dan smo po zajtrku imeli prosti čas za kopanje in sprehajanje po okolici, nato pa smo odšli na kosilo v brezglutensko restavracijo, ki jo vodi Majda Jurše. Po okusnem in obilnem kosilu smo nadaljevali pot do Žičke kartuzije, kjer nas je čakal voden ogled.
V večernih urah smo prispeli v Ljubljano, polni vtisov in zadovoljstva.