Preskoči na vsebino Skip to main navigation Skip to footer

Jesenske delavnica za izboljšanje kvalitete življenja bolnikov s celiakijo

Tudi jesenska srečanja so bila sestavljena iz posameznih strokovnih in družabno športnih aktivnosti, ki so bile namenjene otrokom in odraslim bolnikom s celiakijo. S tako organizacio dela naše podružnice smo želeli prispevati h kvalitetnejšemu premagovanju vsakodnevnih težav bolnikov s celiakijo in njihovemu boljšemu počutju nasploh.

Osnovni namen vseh aktivnosti in programa je bil, da se bolniki s celiakijo, predvsem pa novi člani naučijo drugačnega načina življenja, življenja brez glutena in spoznajo nove načine prehrane, katera jim bo omogočila zdravo življenje, da se omogoči druženje med sebi enakimi, da se spodbudi vsakdanjo aktivnost članov in pomaga novim članom z nasveti, izkušnjami, strokovno pomočjo in humanitarni paketi.